Mimořádná cena kúry Exklusive

nyní 1200 Kč, místo původních 2150 Kč.

+420 604 525 763

Obrázky na cigaretách budou od září

foto - Obrázky na cigaretách budou od září

Senátoři schválili návrh novely zákona, kdy na krabičkách cigaret bude varování v podobě nehezkých obrázků, které mají odradit kuřáky. Tato novela vstoupí v účinnost v srpnu a prodej cigaret s novými krabičkami začne v září. Ještě další tři měsíce budou v prodeji i staré krabičky, zhruba tedy do poloviny listopadu, než se zcela nahradí novými. Po této době budou v ČR ke koupi už jen nové krabičky. Obrázky s varováním na krabičkách budou pokrývat 65% celkové plochy krabičky.

Na krabičkách kuřáci najdou 42 varovných obrázků s možnými následky, které způsobuje kouření, toto varování má být i na elektronických cigaretách a obalech na tabáku do vodních dýmek.

Nikterak hezké obrázky s důraznějším varováním před následky kouření, mají kuřáky odradit od jejich zlozvyku, tabákové firmy přesto spoléhají, že se počet jejich zákazníků nesníží. Doufejme, že to tak nebude a mnoho lidí si rozmyslí, jestli jim stojí za to pokračovat v kouření a nést sebou vetší riziko vážných onemocnění, které u nich může propuknout.

Pokud chcete přestat kouřit, ale potřebujete pomoc, neváhejte se na nás obrátit. Úspěšnost terapií je 80% a více. Objednejte se hned dnes.

Zpět na všechny novinky

Aktuální novinky Všechny novinky

Význam antistresové...

Pokud se snažíte přestat kouřit, je to pro vaše tělo něco nového a v té chvíli zatěžujícího. Tato nová situace vyvolává v těle nepříjemné pocity,...

9.7.2018 ČÍST VÍCE
Jak reaguje vaše tělo,...

Je to až neuvěřitelné, v Česku kouří zhruba 2 300 000 lidí a pouhých 26% je starších 18 let. Svojí první cigaretu si děti zapálí už ve věku 10 let,...

9.7.2018 ČÍST VÍCE
Kalkulačka rizika...

Na přiloženém odkaze si můžete jednoduše spočítat, jaké máte riziko rakoviny plic.

9.7.2018 ČÍST VÍCE