Mimořádná cena kúry Exklusive

nyní 1200 Kč, místo původních 2150 Kč.

+420 604 525 763

Protikuřácký zákon neustále v jednání

Poslanci znovu projednávali zákon o tom, jestli se bude moct kouřit v restauracích. Je až neuvěřitelné jak se jednání protahují, zdá se, že se asi ani nedočkáme.

Tento projednávaný zákon rozděluje kuřáky na dvě skupiny. První velká skupina, která nesouhlasí a bere zákon jako něco co je bude omezovat v jejich zvyklostech, kdy si nebudou moci vykouřit svoji cigaretu u zlatavého moku u stolu s přáteli. Druhá skupina souhlasí, jednak vykouří méně cigaret, pokud budou muset neustále odbíhat ven, což bude v zimním období celkem nepříjemné. Další pozitivum je, že po návštěvě nekuřácké restaurace, nebude oblečení cítit nepříjemným cigaretovým zápachem a mnoho dalších pozitiv.

Přestože zákon je ještě neustále v jednání, některé restaurace přešly na nekuřácké již nyní a mnohdy si pochvalují, jelikož zaměstnance neobtěžuje kouř, pracovní prostředí je tedy mnohem příjemnější, často dojde k obměně klientely, která může přinést další, pokud jsou se službami restaurace spokojeni.

Zpět na všechny novinky

Aktuální novinky Všechny novinky

Význam antistresové...

Pokud se snažíte přestat kouřit, je to pro vaše tělo něco nového a v té chvíli zatěžujícího. Tato nová situace vyvolává v těle nepříjemné pocity,...

9.7.2018 ČÍST VÍCE
Jak reaguje vaše tělo,...

Je to až neuvěřitelné, v Česku kouří zhruba 2 300 000 lidí a pouhých 26% je starších 18 let. Svojí první cigaretu si děti zapálí už ve věku 10 let,...

9.7.2018 ČÍST VÍCE
Kalkulačka rizika...

Na přiloženém odkaze si můžete jednoduše spočítat, jaké máte riziko rakoviny plic.

9.7.2018 ČÍST VÍCE