Mimořádná cena kúry Exklusive

nyní 1200 Kč, místo původních 2150 Kč.

+420 604 525 763

Už je rozhodnuto, kouřit se v hospodách a restauracích nebude

foto - Už je rozhodnuto, kouřit se v hospodách a restauracích nebude

Senát schválil, že se již nebude moct v českých hospodách a restauracích kouřit. Toto rozhodnutí padlo ve čtvrtek 19. ledna po čtyřhodinové diskuzi, pro bylo 45 senátorů, proti 12 a 11 se jich zdrželo hlasování.

V platnost má vejít 31. května 2017, toto datum je symbolické v tom, že na tento den připadá Světový den bez tabáku.

Novelu musí podepsat ještě prezident Miloš Zeman, ten již dříve naznačoval, že s novelou zákona souhlasí a podepíše.

Novela byla Senátem schválena nepozměněna, tak jak byla poslána ze Sněmovny. O změnu v novele se snažil místopředseda horní komory a šéf senátorského klubu ODS Jaroslav Kubera, který chtěl posunout účinnost normy od 1. Ledna 2018.

Podle této novely, si již cigaretu nezapálíte nejen v hospodách a restauracích, ale také v botanických zahradách, v celých areálech nemocnic, čekárnách veřejné dopravy, na nástupištích, ve školách, na dětských hřištích, či ve vnitřních prostorech sportovišť.

Pokud se rozhodujete přestat kouřit, objednejte se na terapii Exklusive za mimořádnou cenu 990 Kč. Terapie je bez vedlejších účinků, nepociťujete abstinenční příznaky, přijdete pouze jednou.

Zdroj: https://www.novinky.cz/…cigaret.html

Zpět na všechny novinky

Aktuální novinky Všechny novinky

Význam antistresové...

Pokud se snažíte přestat kouřit, je to pro vaše tělo něco nového a v té chvíli zatěžujícího. Tato nová situace vyvolává v těle nepříjemné pocity,...

9.7.2018 ČÍST VÍCE
Jak reaguje vaše tělo,...

Je to až neuvěřitelné, v Česku kouří zhruba 2 300 000 lidí a pouhých 26% je starších 18 let. Svojí první cigaretu si děti zapálí už ve věku 10 let,...

9.7.2018 ČÍST VÍCE
Kalkulačka rizika...

Na přiloženém odkaze si můžete jednoduše spočítat, jaké máte riziko rakoviny plic.

9.7.2018 ČÍST VÍCE