Mimořádná cena kúry Exklusive

nyní 1200 Kč, místo původních 2150 Kč.

+420 604 525 763

Význam antistresové terapie při odvykání kouření

foto - Význam antistresové terapie při odvykání kouření

Pokud se snažíte přestat kouřit, je to pro vaše tělo něco nového a v té chvíli zatěžujícího. Tato nová situace vyvolává v těle nepříjemné pocity, ať už psychické – pocity strachu, nejistoty, nedůvěry, tak i fyzické – nepříjemné stavy malátnosti, pocení rukou, bolesti na hrudi a jiné. Tohle všechno je stres, který vás může provázet odvykáním kouření.

Při antinikotinové terapii doporučujeme každému klientovi absolvovat antistresovou terapii, která připraví tělo a mysl na tyto všechny nepříjemné pocity a klient, který absolvuje obě terapie, nepociťuje nepříjemné stavy v prvních 14 dnech, které jsou pro každého nejhorší.

Antistresová terapie je prováděna za pomocí Bachových květových esencí, konkrétně 39. květová esence Rescue remedy – tzv. krizová. Obsahuje výtažky z květů, které harmonizují naši mysl, potlačuje negativní emocionální stavy, které brání zotavení našeho těla. Květové esence jsou výsledkem práce MUDr. Edwarda Bacha, který věřil, že fyzické onemocnění je výsledkem emocionální nerovnováhy.

Antistresovou terapii máme momentálně zdarma k Rozšířené kúře, která je za zvýhodněnou cenu 1200 Kč.

Zpět na všechny novinky

Aktuální novinky Všechny novinky

Význam antistresové...

Pokud se snažíte přestat kouřit, je to pro vaše tělo něco nového a v té chvíli zatěžujícího. Tato nová situace vyvolává v těle nepříjemné pocity,...

9.7.2018 ČÍST VÍCE
Jak reaguje vaše tělo,...

Je to až neuvěřitelné, v Česku kouří zhruba 2 300 000 lidí a pouhých 26% je starších 18 let. Svojí první cigaretu si děti zapálí už ve věku 10 let,...

9.7.2018 ČÍST VÍCE
Kalkulačka rizika...

Na přiloženém odkaze si můžete jednoduše spočítat, jaké máte riziko rakoviny plic.

9.7.2018 ČÍST VÍCE