Mimořádná cena kúry Exklusive

nyní 1200 Kč, místo původních 2150 Kč.

+420 604 525 763

O biorezonanci

Obrázek o biorezonanci 1

Přístroje BICOM 2000 a novější typ BICOM Optima pomáhají při zjišťování a nalézání skutečných a často skrytých příčin onemocnění díky metodě zvané biorezonance. Biorezonanční metoda je speciální diagnostický a terapeutický postup, který nahlíží na lidský organismus jako na originál.

S pomocí speciální elektroniky a modulační podložky BICOM lze frekvenční vzorky z terapeutické části transformovat do magnetických frekvenčních vzorků. Tímto způsobem pronikají terapeutické frekvenční vzorky skrz každou buňku, každý orgán, každou kost a tím vytvářejí mimořádně intenzivní hloubkový účinek. Díky těmto inovacím a patentovanému biologickému filtru nemá přístroj BICOM konkurenci. Biorezonanční terapie je často a úspěšně užívána například v případech chronických onemocnění, kdy ani dlouhodobá léčba klasické medicíny nedosáhla výrazných úspěchů.

Na dnešního člověka působí mnohá zatížení: chemické přísady v našich potravinách a pitné vodě, jedy ohrožující životní prostředí, radiační zatížení, bezpočet chemických substancí, používání medikamentů v chovu zvířat atd. Tyto zátěže u mnohých pacientů zapříčiní, že „sud přeteče“, což se projevuje v různých formách. Od nejasných poruch duševního stavu, chronické únavy až k závažným tělesným poruchám.

Je zajímavé, že základem chronických onemocnění je většinou více zátěží. Je také možné, že u pacientů se stejnými obtížemi lze zjistit zcela odlišné příčiny těchto obtíží. Biofyzikální rovina nabízí možnost testování těchto individuálních zatížení, což není na biochemické úrovni často možné.

Historie

Počátek biorezonance lze datovat rokem 1976, kdy Dr. Brugemann založil v Německu firmu Brugemann GmbH, později Regumed GmbH. Po spolupráci s Dr. Morellem – duševním otcem této nové terapie – vznikl přístroj BICOM. Pro tento způsob terapie se ustálil a etabloval pojem biorezonanční terapie. Pan Brugemann byl sám překvapen rozsahem a rychlostí expanze v následujících letech, protože biorezonanční terapie patří do oblasti alternativní medicíny a ještě je počítána k takzvaným „samotářským metodám“. Smyslem biorezonance bylo a je pomáhat lékařům a terapeutům mírnit nebo léčit onemocnění, aniž by se muselo počítat s vedlejšími účinky.

Biorezonance pomáhá při:

Obrázek účinnost 1

Účinnost

Po více než 25 letech biorezonanční terapie má institut Regumed k dispozici velký počet zpráv o případech terapeutů a pacientů, jež dokládají úspěšné nasazení biorezonanční terapie.

Účinnost přímo u odvykání kouření se na základě těchto zkušeností uvádí okolo 80 procent.

DŮLEŽITÉ

Prosím, berte na vědomí, že tato kúra Vám hodně pomůže, ale není to žádná zázračná metoda, která Vás zbaví kouření bez jakékoli práce, a pokud nejste rozhodnuti opravdu přestat kouřit, bude absolvování této kůry akorát vyhození Vašich peněz.

Je to stejné, jako když se někdo rozhodne zhubnout, ale nakoupí si pouze spalovače tuků a jiné doplňky a bude u toho dál ležet na gauči – taky nezhubne.

Biorezonanční terapie odbourá fyzickou závislost na cigaretě (tělo nepotřebuje nikotin, nejsou abstinenční příznaky), nikoli psychické návyky, s těmi musíte pracovat sám/a. Tato kúra Vám to však podstatně usnadní.

V PŘÍPADĚ NEÚSPĚCHU

V případě neúspěšné terapie máte do 30-ti dnů nárok na opakování kúry za poplatek 500 Kč

PROČ TO NEZKUSIT?

Spočítejte si, kolik Vás stojí kouření za jediný měsíc. Cena této kúry je 1 300 Kč, což většina kuřáků prokouří během deseti dní, nebo i v kratší době. V případě úspěchu je návratnost jasná, v případě neúspěchu to oproti vydaným částkám za cigarety není nikterak závratná ztráta a donutí Vás přehodnotit postoj k Vaší psychické závislosti na cigaretách. Díky tomu budete s odstupem času připraveni zkusit to znovu.


Aktuální novinky Všechny novinky

Význam antistresové...

Pokud se snažíte přestat kouřit, je to pro vaše tělo něco nového a v té chvíli zatěžujícího. Tato nová situace vyvolává v těle nepříjemné pocity,...

9.7.2018 ČÍST VÍCE
Jak reaguje vaše tělo,...

Je to až neuvěřitelné, v Česku kouří zhruba 2 300 000 lidí a pouhých 26% je starších 18 let. Svojí první cigaretu si děti zapálí už ve věku 10 let,...

9.7.2018 ČÍST VÍCE
Kalkulačka rizika...

Na přiloženém odkaze si můžete jednoduše spočítat, jaké máte riziko rakoviny plic.

9.7.2018 ČÍST VÍCE