Mimořádná cena kúry Exklusive

nyní 990 Kč, místo původních 1950 Kč.

+420 731 934 409

Napsali nám

Dobrý den,
Když jsem šel na toto sezení vůbec jsem tomu nevěřil, ale říkal jsem si, že 13 stovek není tak moc oproti tomu co prokouřím tak sem to zkusil, i během terapie jsem tomu moc nevěřil, nějaká elektroda do ruky a na hlavu, ale chuť na cigaretu opravdu zmizela a doteď nekouřím.

Dobrý večer,
Na této terapii jsem byl před třemi měsíci v Brně a doposud nekouřím, škoda že jsem nevěděl, že něco takového existuje i v Olomouci, ušetřil bych za cestu, kdo je opravdu rozhodnutý přestat kouřit, běžte nato

Na biorezonanci byl cca před půl rokem můj bratr a vůbec mu to nepomohlo, ale když jsem viděla, že to máte v akci, řekla jsem si že to vyzkouším, je to 14 dní co jsem u Vás byla a stále nekouřím, dám vědět jak to pokračuje, hezký den.

Dobrý den,
Stále se držím, budete dělat nějakou slevovou akci před vánecema? Koupila bych to pár lidem v rodině jako dárek.

Dobrý den pane Vilímče,
Terapii jsem dostal jako dárek ve formě poukazu a vůbec jsem ho nechtěl využít, ale bylo mi líto ho nechat propadnout, je to měsíc a stále nekouřím, jsem rád, že jsem nakonec šel. Děkuji.

Po návštěvě jsem přestal mít chuť na cigaretu, přesně jak je deklarováno - DOPORUČUJI

Dobrý den pane Vilímec,
První týden, byl velice těžký, nejhorší bylo odbourat zakořeněné zvyky, u mě konkrétně to bylo kafe a cigareta, pomohli mi dodané kapky a samozřejmě i to, že se nedostavili abstinenční příznaky, které jsem měla při dřívějších pokusech. Teď už je to mnohem lepší a jsem rozhodnutá si už nikdy nezapálit, což se mi ještě nikdy nepovedlo. Děkuji za pomoc.

Stále nekořím!!! Je to skvělé, nejsem zadýchaný když jdu do schodů, mám hned víc peněz, jen nevím co mám dělat s tím volným časem co najednou mám, podraďte. Ještě jendou děkuji.

Dobrý den,
Krátce po návštěvě u Vás jsem měl ještě větší chuť na cigaretu, ale byl jsem rozhodnutý to vydržet a vydržel, následující den tato chuť zcela zmizela a fungoval jsem v běžném životě jak jste mi radil, dokonce jsem šel i o víkendu s kamarády na pivko, tam to bylo nejhorší, ale chuť jsem neměl jen nutkání si zapálit když lidi okolo kouří, objednal jsem si brambůrky abych měl co dělat s rukama a opět to zvládl, následující týden už byl ohodně jednodušší. Určitě vás doporučím známým.

tak mám za sebou další týden nekouření. Zvládám to dobře, už registruji i zlepšení zdravotního stavu. Nezadýchávám se tolik a celkově se cítím víc fit. Je to teda asi i o psychice, že jsem sama se sebou spokojená. Už se těším, až se budu moci pochválit, že nekouřím měsíc, pak půl roku, rok a tak dále :) Dnes jsem sundala čip - náplast už mi moc nedržela. Takže snad budu úspěšně pokračovat v abstinenci, děkuji i Vám za podporu.
Mějte se hezky, nashledanou.

Aktuální novinky Všechny novinky

Tento týden nás...

V době od 10.7. 2017 do 17.7.2017 čerpáme dovolenou, přijaté objednávky v tomto termínu budou vyřízeny 18.7.2017.

9.7.2017 ČÍST VÍCE
Už je rozhodnuto,...

Senát schválil, že se již nebude moct v českých hospodách a restauracích kouřit. Toto rozhodnutí padlo ve čtvrtek 19. ledna po čtyřhodinové...

23.1.2017 ČÍST VÍCE
V hospodách se už...

Senát diskutoval o novele zákona zákazu kouření v hospodách a restauračních zařízeních. Ta prošla již sněmovnou a nyní se bude projednávat i...

5.1.2017 ČÍST VÍCE