Mimořádná cena kúry Exklusive

nyní 1200 Kč, místo původních 2150 Kč.

+420 604 525 763

Průběh zákroku

Obrázek průběh 1

Jak to funguje

Obrázek průběh 2

Důležité základy následujícího myšlenkového modelu biorezonanční terapie se potvrzují prostřednictvím nejnovějších poznatků v kvantové fyzice a biofyzice. Podle poznatků kvantové fyziky mají částice jak vlnový, tak i částicový charakter. To znamená, že každá substance i každá buňka, část těla, ale také viry, bakterie, toxiny, nikotin, dehet a podobně elektromagneticky vyzařují. Každá substance má svou určitou typickou frekvenci, se zcela individuální charakteristikou.

Pomocí přístroje BICOM je do těla vysílán zrcadlově obrácený elektromagnetický frekvenční vzorek nikotinu a dehtu, v důsledku tohoto procesu se urychlí detoxikace od nikotinu a dalších zátěžových látek. Ty se rychleji uvolňují z tkání do volné formy, a proto je důležité po terapii zvýšit přísun tekutin – nejlépe neperlivých nápojů. Dochází k uvolnění nikotinu z receptorů chuti a eliminuje se tzv. nikotinový hlad. Tato metoda potlačuje fyzickou závislost: abstinenční příznaky a zmíněný nikotinový hlad. Zároveň dochází k eliminaci vlivu pasivního kouření, což znamená, že vdechování cigaretového kouře nevyvolává chuť na cigaretu.


Možné krátkodobé reakce

Ačkoliv antinikotinový zákrok nemá vedlejší účinky na organismus, mohou se v důsledku ukončení přísunu nikotinu do těla dostavit krátkodobé reakce, zejména:

Tyto reakce jsou pouze krátkodobé a zcela zmizí nejpozději do dvou týdnů od provedení zákroku.

Po zákroku doporučujeme

Zákrok není vhodný pro:

Aktuální novinky Všechny novinky

Význam antistresové...

Pokud se snažíte přestat kouřit, je to pro vaše tělo něco nového a v té chvíli zatěžujícího. Tato nová situace vyvolává v těle nepříjemné pocity,...

9.7.2018 ČÍST VÍCE
Jak reaguje vaše tělo,...

Je to až neuvěřitelné, v Česku kouří zhruba 2 300 000 lidí a pouhých 26% je starších 18 let. Svojí první cigaretu si děti zapálí už ve věku 10 let,...

9.7.2018 ČÍST VÍCE
Kalkulačka rizika...

Na přiloženém odkaze si můžete jednoduše spočítat, jaké máte riziko rakoviny plic.

9.7.2018 ČÍST VÍCE