Mimořádná cena kúry Exklusive

nyní 990 Kč, místo původních 1950 Kč.

+420 731 934 409

Průběh zákroku

Obrázek průběh 1

Jak to funguje

Obrázek průběh 2

Důležité základy následujícího myšlenkového modelu biorezonanční terapie se potvrzují prostřednictvím nejnovějších poznatků v kvantové fyzice a biofyzice. Podle poznatků kvantové fyziky mají částice jak vlnový, tak i částicový charakter. To znamená, že každá substance i každá buňka, část těla, ale také viry, bakterie, toxiny, nikotin, dehet a podobně elektromagneticky vyzařují. Každá substance má svou určitou typickou frekvenci, se zcela individuální charakteristikou.

Pomocí přístroje BICOM je do těla vysílán zrcadlově obrácený elektromagnetický frekvenční vzorek nikotinu a dehtu, v důsledku tohoto procesu se urychlí detoxikace od nikotinu a dalších zátěžových látek. Ty se rychleji uvolňují z tkání do volné formy, a proto je důležité po terapii zvýšit přísun tekutin – nejlépe neperlivých nápojů. Dochází k uvolnění nikotinu z receptorů chuti a eliminuje se tzv. nikotinový hlad. Tato metoda potlačuje fyzickou závislost: abstinenční příznaky a zmíněný nikotinový hlad. Zároveň dochází k eliminaci vlivu pasivního kouření, což znamená, že vdechování cigaretového kouře nevyvolává chuť na cigaretu.


Možné krátkodobé reakce

Ačkoliv antinikotinový zákrok nemá vedlejší účinky na organismus, mohou se v důsledku ukončení přísunu nikotinu do těla dostavit krátkodobé reakce, zejména:

Tyto reakce jsou pouze krátkodobé a zcela zmizí nejpozději do dvou týdnů od provedení zákroku.

Po zákroku doporučujeme

Zákrok není vhodný pro:

Aktuální novinky Všechny novinky

Tento týden nás...

V době od 10.7. 2017 do 17.7.2017 čerpáme dovolenou, přijaté objednávky v tomto termínu budou vyřízeny 18.7.2017.

9.7.2017 ČÍST VÍCE
Už je rozhodnuto,...

Senát schválil, že se již nebude moct v českých hospodách a restauracích kouřit. Toto rozhodnutí padlo ve čtvrtek 19. ledna po čtyřhodinové...

23.1.2017 ČÍST VÍCE
V hospodách se už...

Senát diskutoval o novele zákona zákazu kouření v hospodách a restauračních zařízeních. Ta prošla již sněmovnou a nyní se bude projednávat i...

5.1.2017 ČÍST VÍCE